| Madoredetpu a întrebat:

Parintii mei vor sa ma duc in : Franta, Grecia, Italia, Spania, Portugalia, Laponia, Londra.Sidney,China,Japonia,California sau Brazilia? Ce sfaturi imi dati? unde sa merg? unde e mai frumos?

6 răspunsuri:
| AndaAndore a răspuns:

Frantsa.

| Rrrr a răspuns:

laughing
londra

| All3 a răspuns:

Laponia, oricum nu mai e mult pana la Craciun, te poti angaja ca elf care face jucarii. Dar te-asi sfatui sa vizitezi Japonia, e un vis orientalhee hee

| uoiza a răspuns:

Eu cred ca franta sau china (e super frumos)

| chie a răspuns:

China sau Japonia!
Te vei indragosti de acele locuri si nu vei regreta nicio clipa alegerea facuta.
Pana acum am vizitat Spania, Franta, Grecia, Bulgaria si Italia.Insa cu siguranta niciuna nu se compara cu Japonia, respectiv China.
Cat despre Londra, (care nu e o tara, ci o capitala) care face parte din Anglia... cu siguranta ca si ea e superba, insa astfel de oportunitati de a pleca in Anglia se mai gasesc.
Pe cand in Asia... nu prea.

| JuriQuinn a răspuns:

Cu siguranta japonia! si daca mergi sa ma iei si pe mine!^^