| justme1221 a întrebat:

Buna particip la miss boboc si as vrea sa stiu daca miss si mister se alege din aceeasi pereche sau fata dintr`o pereche si baiatul din alta? Si ce probe mai sunt in afara de dans si defilare?

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Miss si Mister nu sunt alesi din aceeasi pereche.Depinde de voturi.Probele sunt diferite de la un liceu la altul, de la un bal la altul.Proba de dans face parte din proba artistica deci nu trebuie neaparat sa dansezi, poti canta, face o sceneta, etc.Pe langa aceste probe generale mai exista posibilitatea probelor:perspicacitate, dictie, cultura generala, sport(tot defilare) si cam atat cred.O sa fie o proba surpriza care e probabil sa fie cultura generala sau perspicacitate.Nu stiu ce sa-ti zic.Cum am mai zis, depinde de fiecare liceu.Defilarile cred ca sti cum sunt:tinuta de zi, tinuta de seara.

1 răspuns:
| VanillaBear a răspuns:

La mine la liceu daca imi amintesc bine a fost dans, defilare, cultura generala si parca inca ceva(nu-mi mai amintesc bine ca sunt a 12a)
Si la mine s-au ales din cupluri diferite mister si miss big grin

Noroc!

xoxo Vanilla