| LittleandLiars a întrebat:

Buna Paste fericit
Ce veti face de pasti?thinking

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Ceautongue
stau acasa cu familie:X
ca vine si tata din austriaa:X:X
de abia asteptlaughing, apoi am sa fac misto de soramea ca vine iepurashu si fac iar ca anul trecutlaughing
o pacalesc sa se ascunda sub masa sa'l vada pe iepurashlaughing, anul trecut a adormit acololaughing):X:X, apoi asteptam mullteee rudeelaughing sa vina pe la noi:angryplictisealalaughing...)
Paste fericit la toata lumeaaa!:X:X

7 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Sparg oua. laughing

| Veve :X a răspuns:

Paii cred ca o sa ma duc la tara la bunica rolling eyes si voi sta pana maine dimineata frustrated iar dupa aceea voi merge la toti unchii si matusile si verisorii pe care nu i-am mai vazut de la Craciu sigh ma omoara vizitele astea cand trebuie tot timpu` sa zambesc si sa fiu draguta chiar daca mor de plictiseala si as vrea din suflet sa le acopar gura cu ceva sa taca whistling plus ca recent mi-a fost ziua si parca aud ``cum ii la 15 ani?`` chatterbox rolling eyes norocul tau ca stai acasa laughing

Paste fericit si tie :*

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ms la felhappyVoi sta acasa.

| DeNyyy a răspuns:

Crek ma duc prin padure cu familia sau voi sta acasa tot cu familia.
Paste fericit si tie!

| Symona a răspuns:

Paste fericit si tie! happy
Ma voi duce la padure sa petrec o dupa-amiaza cu familia happy
U? :*

| LittleandLiars explică:

Buna
Voi sta acasa si voi merge la rude uraaaaaaaa\dancing x-( :-l nu ma bucur de loc ca merg la rude

Si apoi astept iepurele sub masa rolling on the floor))
roxyprincesss nu mai pot de ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbatoresc cu familia.