| PlasticMoon a întrebat:

pe 1 iulie e ziua tatalui meu care implineste o varsta destul de inaintata, ce cadou as putea sa-i cumpar? Nu vreau ceva scump si foarte "fitos" ceva simplu care sa-i placa. Orice idee e bine venita multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| under89 a răspuns:

Parfum, aparat de ras(daca se rade), depinde cum sunteti voi in familie: apropiati, discutati mult( tu si cu el) -- o urare, felicitare laughing aici am spus cam multe...laughing Sau daca esti gospodina, preparai ceva delicios, care sti ca-i place big grin N-am ideei stralucite

| PlasticMoon explică (pentru under89):

Hmm un aparat de ras cred ca i-ar placea, cand eram mica i le stricam pe toate rolling on the floor

| under89 a răspuns (pentru PlasticMoon):

Eeeeh... nu-i bun laughing rolling on the floor
Perfect.

5 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

O carte o pipa daca e fumator, un br4eloc,un urs in minmiatura impaiat un ceas rezistent la apa(din plastic)

| cosmina92 a răspuns:

Hey! Sper sa te pot ajuta si eu :p thinking pai daca este mai invarsta ce spui de ceva facut de tine sau ii cumperi ceva gen " amintire" Bafta! big hug

| KittyKit a răspuns:

Paai eu stiu de la mama ca parinti apreciaza cel mai mult cadourile facute de copii.Asa ca incearca sa faci o felicitare sau si mai bine daca ai o poza cu tine si el(daca erai tu mica e si mai bine) inrameaz-o si scrie pe spate "Pentru cel mai bun tata" love strucklove strucklove struck