| mirelwshha a întrebat:

pe 14 aprilie e ziua prietenei mele cele mai bune si nu stiu ce cadou sa ii cumpar! thinking ceva idei?

3 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Buna,cel mai bine de ziua ei sa-i cumperi un parfum sau o bratara ceva.Alte obiecte sau ceva nu prea importa.Po-ti sa faci asa ca toata aceasta zi sa fiti impreuna dar deamu aceasta depinde de ea.Un buchet de flori si un parfum

| PasareaNeagra a răspuns:

Un ursulet mare de plus alb cu un trandafir alb si o felicitare frumoasa si sai faci o declaratie de dragoste compusa de tine si deosebita.

| Louise_3586 a răspuns:

Pai incearca sa o intrebi fara sa banuiasca oricum ceva semnificativ. o esarfa sau un ursulet big grin! funda!