| CarlaAnneMihaela a întrebat:

Bună, pe 21 iulie plec în excursie cu şcoala în ceahlău şi ne cazăm la pensiunea vânătorul - durău. aş vrea să ştiu cum sunt condiţiile la aceea pensiune. sunt obositoare drumeţiile până la cascada duruitoare? aş vrea să ştiu de la cine a fost acolo mai mult, cum sunt condiţiile şi obiectivele. mulţumesc happy fundă.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o pensiune mai rustica dar conditiile sunt bune.

o drumetie pana la cascada dureaza cam 2h dus, daca vreti pana sus pe toaca cam 4-5h dus