| SelluMarrie a întrebat:

Pe 27-28 noiembrie plec in excursie cu scoala la munte la Moeciu la o vila happy Intrebarea e cam ce ar trebui sa imi iau la mine? In mare am idee cam ce ar trebui happy si sa nu uit cam cati bani ar trebui sa-mi iau la mine? specific ca vreau sa iau bautura si tigarihappy
Dau funda :*

2 răspunsuri:
| Deni7 a răspuns:

Si eu am fost la Moeciu si e foarte frumos.In primul rand ar trebui sa-ti iei niste haine mai groase, obiecte de igiena personala. Iar bani, cat crezi tu ca ai nevoie si cat iti permite bugetul.

| magicianul19 a răspuns:

Si prezervative sa nu le uiti