| Cosmina_Elena_2000 a întrebat:

Pe 27 iunie este ziua iubitului meu și nu știu ce cadou să îi fac.Aș vrea ceva unic, mai special.Mă puteți ajuta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar tu stii ce ii place. Deci numai tu ii poti alege cadoul.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de buget si de varsta!
daca bugetul este mare, poti sa-i cumperi o masina, sau un bilet de calatorie in strainatate pentru amandoi, ori o vacanta platita la mare sau munte.
Daca bugetul este modest: cumpara-i o bratara de argint cu piele, sunt foarte moderne si prind la baieti.
Daca nu ai buget, impleteste-i un fular sau o vesta.

| Depoka a răspuns:

Depinde de varsta lui, aprecierile sale pentru diferite chestii etc... Poate ceva personalizat sau o cutie frumos împachetata cu diferite lucruri ( gen o sticlă de bautura, o curea, ceva loțiuni, dulciuri etc), un ceas sau un album de fotografii cu voi împreună si diferite bilețele cu ce simți tu pentru el...