| TeoDrop a întrebat:

Pe 29 martie o sa fie ziua mea, si vreau sa mi-o serbez, dar nu stiu unde ( oricum nu la mine acasa. ). imi dati si mie ceva idei avand in vedere ca nu vreau sa nu fie nici scump? :d funda

1 răspuns:
| Memecy a răspuns:

Cel mai ieftin e acasa dar cum ca tu excluizi aceasta varianta ai si alte obtiuni
1) Club
2) Restaurant
3) la iarba verde vezi cuum iesi mai ieftin dar din moment ce nu stiu de ce buget (aproximativ) dispui sau cat vrei sa cheltuiesti nu ma pot pronunta
---da acolo la un gratar s`o bere cu pretenii eu zic ca`i ceva de neuitat