| AlexByliard2001 a întrebat:

Pe dedesubt la pantaloni într-o carmangerie unde e rece ce merge să fie comod? sunt baiat.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa stii ca dresul ala subire de dama chiar daca e subtire (se gaseste si mai gros, cu cat DEN-ul de pe eticheta e mai mare cu atat e mai gros) tine foarte bine de cald si e si foarte comod. Nu o sa stie nimeni ce ai tu pe dedesubt.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pantaloni scurti/bermude (de aceia mai vazati), iar daca vrei ceva lung... nu prea gasesti ceva comod.