| KisSYoUBabY a întrebat:

Buna pentru cei care joaca imvu scrie la earn credits mai jos scrie Promote Your Coupon Code deci nu inteleg ca zice ca sa il folosesc sa fac cumparaturii sau cum... pai codul alaunde il bag cand fac cumparaturi plzzzz dau funda + vot

2 răspunsuri:
| ???????z??aa? a răspuns:

Poi eu am inteles ca poti sa faci nu stiu cum credite...Dar nu merge sa bagi niciun cod chiar daca e correct codu...Pana cand nu ai cumparat credite realebig grin

Iti mai scriu in messaj privat.Ciao:*

| Kiissa a răspuns:

MWB63MW7AH foloseste'mi codul daca vreilaughing e valabil pana pe 01/27/12 happy