| dfk123r a întrebat:

Persoana de care imi place mi-a spus ca isi va inchide contul de snapchat si de Instagram cateva zile, fara niciun motiv, nici nu am apucat sa intreb de ce pentru ca imediat a aparut,, mesajele sunt in asteptare pana cand x te adauga ca prieten" si mesajele nu mi se trimiteau. Intrebarea mea e: m-a sters de la prieteni sau asa iti apare cand cineva isi sterge contul? Precizez ca inca are bitmojiul ala. Si nici macar nu inteleg, iti poti sterge contul de snapchat temporar sau ceva de genul asta?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Pur și simplu vrea sa te ignore.

| Kajun a răspuns:

Poate nu ii place de tine și a zis sa te ignore. E posibil sa te fi scos din lista de prieteni.

| dfk123r explică (pentru Kajun):

Da, inteleg. Uneori imi da de inteles ca ma place, alteori nu. Poate chiar ma ignora.