| hgfdsa a întrebat:

pese o saptamana este ziua mea de nastere si afc 14 ani.nu am nici o idee unde mi-as putea serba. aveti vreo idee? p. s.: sunt din constanta

2 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Du-te pe malul marii chiar daca vremea nu e favorabila:XProfita ca te afli langa mare...love struck Si de faptul ca esti nascuta toamna!love struck Sau la un local de pe malu marii!:* Succes:X Si LA MULTI ANI!:X

| AndreIT97 a răspuns:

Uite... eu mi-am serbat ziua la un paintball si la lasermaxx. Dar la ambele am avut cupoane de reducere. Asta sau o ora la laser cu oferta speciala de zi de nastere, sau la aventura parca. E chiar amuzant, crede-ma. Te cateri prin copaci, mini-golf, de toate! La multi ani si bafta!