| Kristinake a întrebat:

peste 2 saptamani, e ziua prietenei mele si a mea, adica o avem in aceiasi zi, si faza e ca sunt cu ea in clasa, avem prieteni comuni, si idea e ca nu stim unde sa facem ziua, adica ea doreste acasa ma invitat si pe mine, si colegi care si eu vreau sa-i invit.Pai,am nevoie de ajutorul vostru sa-mi spuneti unde o pot face ziua, ca sa nu ne suparam nici una din noi, si invitatii sa vina, si ce cadou ii pot oferi?

1 răspuns:
| dany3la a răspuns:

Ce nu faceti ziua impreuna.Ar fi mai distractiv.Si intr-un loc unde sa nu fie nici acasa la tine si nici acasa la ea pentru ca (esti la mine acasa si nu poti face ce vrei.) sti i?
Mai bine inchiriati un salon( nu trebuie sa fie ceva sofisticat dar sa fie dragut).
Cat despre cadou un ursulet de plus cu"te iubesc" eu cred ca ar fi cadoul ideal.
Funda...happy