| deeeeaaaa a întrebat:

Buna:*!
Peste 2 saptamani facem o tombola cu cadouri si...eu am extras un biletel unde scria numele une-i fete
Ce as putea sa-i cumpar tinand cont avem un,, buget de elevi" in care ar trebui sa ne incadram? ...Niste idei va rog cel mai folositor raspuns fundalove struck

3 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

Inscriptioneaza-i un tricou cu un mesaj simpatic sau cu o poza de grup cu clasa voastra. O sa ii placa foarte mult peste ani!

| shhadow a răspuns:

Fiind fata as opta pentru o carte mai Fantasy,ceva gen: Charlie si fabrica de ciocolata,Vrajitoarele, James si piersica usiasa, Rapirea broastelor sau Casa mea Bantuita.Insa, daca vrei sa optezi pentru ceva mai practic ii poti lua o bluza cu un imprimeu dragut.
Sper ca te-am ajutat (:

| biacool00 a răspuns:

Ii poti lua o cana draguta, eventual cu un Mos Craciun sau un glob de Craciun.Eu am extras tot fata la schimbul de cadouri si trebuia sa ne incadram intre 20-30 lei asa ca i-am luat un deodorant si niste accesorii...