| bibi299999 a întrebat:

Bună! Peste 3 ani aș vrea să-mi încep studiile în Olanda. Aș avea nevoie de sfaturi pentru cum le-aș putea spune părinților despre asta și despre modurile de finanțare a studiilor din Olanda.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Apuca-te sa cauti informatii pentru facultatile la care doresti sa mergi. Expune informatiile si exprima dorinta ta de a merge la studii in Olanda, de ce e mai bine pentru tine acest lucru, cum e facultatea de acolo ș.a.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti olimpica la vreo materie, ca sa ai sanse sa studiezi in Olanda?