| anonim_4396 a întrebat:

Peste 3 luni eu cu prietenul meu vom avea doia ani de cand suntem impreuna. Si nu stiu ce sa ii fac cadou. Ii plac calculatoarele doar ca eu nu ma am in domeniul asta, si nici nu stiu ce ar putea fi in "buget", rama cu noi, cana etc de genu are deja. Orice idee este binevenită. Multumesc❤

Răspuns Câştigător
| Ahrixxxx a răspuns:

Parfum
Un pulover
Bani in Paypall (pentru jocuri)
O bratara
Un mousepad (daca nu are)
Casti mari, mici (daca nu are)
Daca se uita la vreun serial, sau ii place vreun film cunoscut, cum ar fi Game of Thrones sau Harry Potter, du-te in Carturesti, gasesti o gramada de lucruri ( carti, figurine, tricouri, postere)
Daca ii plac anime-urile, o manga cu ce i-ar placea cel mai mult, tot in Carturesti gasesti.
Sunt multe lucruri, tu stii cel mai bine ce ii place, ghideaza-te dupa asta.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Uita-te prin colectia lui de jocuri, incearca sa-ti faci o idee despre ce jocuri ii plac si ia-i un joc pe care sa nu-l aiba

| Mihaelaaaa19 a răspuns (pentru Adry05):

Hei. Pai ne vedem doar in timpul scolii si duminica si atunci vine el la mine. Eu am fost doar o data pentru ca locuieste mai departe. Poate gasesc totusi ceva, nu stiu inca, oricum mai e timp. Mersi❤

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Sa va tineti mult! ♥
Daca spui cai plac mult calculatoarele ii poti lua gen un joc ceva de genu "gta 5 " sau daca fumeaza ii poti cumpara o bricheta de aia scumpa, daca e fumator o sa-i placa foarte tare, de exemplu mie prietena mi-a luat o bricheta de aia care sa incarca cu USB la calculator e ceva gen "electroshock" si aprinde foarte repede, mie tare mi-a placut acest cadou si acum o am. Succes!

| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns:

O idee generala : mergi la un atm, si baga niste banuti pentru steam wallet code de 10euro sau cat ai, 20... Dai pana in 50 de lei pentru 10 euro si cred ca merita, "cunosc" baieti happy, si daca nimeriti si ceva steam sale (steam este o platforma digitala de jocuri ) poti sa ii iei de paste si nu ii mai dai de ziua sa, vezi cum crezi, fiindca de paste o sa fie iar o mega vanzare cu reduceri la jocuri si o sa se bucure enorm, asa ca ii spui de paste daca nu stii ce jocuri ii plac big grin, ma bucur ca pot fi si eu de foloswinking

| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns (pentru Eduard_Sorin_1990_zpcN):

Daca ai orice fel de intrebari, imi scrii te rog

| xRoocked a răspuns:

Îi poți lua un joc care îi place extrem de mult, poate a vorbit despre un joc anume. Sau un wallet code de 10-20 euro :p