| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva luni imi voi scoate buletinul! si as vrea daca se poate sa-mi spuneti daca la fotografiere ai voie macheata ( fond de ten, rimel, creion de >ochi)? ai voie sau nu?

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Ai voie cum vrei tu, dar nu cu parul pe fata: trebuie sa ti se vada ochii. Logic ca ai voie cu fond de ten, rimel si creion :d

9 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Ai voie cu orice vrei u stai lin.

| babydolldeea a răspuns:

Eu cred ca da multe femei se duc mai machiate doar sa nu exagerezi cu macheajul incat sa devi de nereunoscut laughing

| simo_8168 a răspuns:

Si eu am fost la buletin machiata si nu mi-a zis nimic. da nu exagerat...

| Allexyaa a răspuns:

Ai voie eu asa stiuhappy dar nu mult...

| yo4ever a răspuns:

Da normal eu asa l am facuthappy poti sa te dai cu creion, rimel.

| RoxiutzaRux a răspuns:

Da normal ca ai voie, doar tu apari in poza. Un machiaj cat mai natural, nu sa te faci masca ca sa apari bine in poza!happy

| asdfqw a răspuns:

Din cate stiu eu nu ai voie pentru ca fata trebuie sa fie curata sa se vada orice cicatrice sau alunita, absolut orice. Abia daca ai voie cu parul desprins ...cand am fost sa imi fac buletinul era una in fata mea care era tot asa machiata foarte strident si a pus'o sa se demacheze happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| LoveLifeCrazy a răspuns:

Da.ai voie atata timp cat nu ejthi foarte raw machiatatongue