| lylo a întrebat:

Peste cateva zile este ziua unui prieten ft bun. Eu si cativa prieteni ne.am gandit sa. i facem un tort in forma de sani... Voi ce idei aveti? Funda love struck

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cam ciudat, dar amuzant.E okhee hee

| rater1994 a răspuns:

O sa radalaughing da incercati bafta laughing interesanta ideeasmug

| Metaloco a răspuns:

Ii prima oara cand am auzit de chestia asta dar ii o idee geniala felicitari de idee...de ziua mea eu am primit o cutie de prez invelita in ziare si in hartie de cadouri...eu cred ca ala o sa se bucure de tort GGGEEENNNNIIIAALLL