| Caraiani_Vangheliss_1990 a întrebat:

Bună, peste cateva zile eu si cu prietena mea facem o luna, si as vrea sa ii iau un cadou. Nu ceva scump. un lantisor sau ceva de genulm dar ma gandesc. Cand o sa vada cadoul. Daca ea o sa se simta prost ca ea nu mi.a adus? Eu nu vreau cadou de la ea. adica sunt baiat eu trebuie sa ii dau ei. Da ma tot gandesc ca poate se simte prost ca ea nu mi.a luat. bine na. piate o sa.mi ia dar nu sunt sigur. Decivoi ce credeti ca ar fii bine? Sa ii iau lantisorul ala sau.?

Răspuns Câştigător
| anonimus321 a răspuns:

Este un gest foarte frumos din partea ta, putini mai fac asta. Felicitari pentru acest gest pe care-l vei face. Sunt sigura ca se va bucura si nu se va simti naspa. Cumpara-l si stai linistit, o sa se bucure mult, orice fata s-ar bucura! Succes :-D

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si o bratara, tot din aur: nu uita de un buchet mare cu florile ei preferata!

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Man nu da bani pe chesti scumpe daca fata tine la tine mana si cel mai mic gest e important pentru ea Si daca te duci cu o cutie de bomboane le ea o sa te iubeasca sfatul me e sa ii cumperi ceva micut gen un ursulet o iminoara ciocolata lasa lanturile si obictele scumpe

| XxlAnonimlxX a răspuns:

Dacă o iubești foarte mult eu zic să-i iei o ciocolată în formă de inima și un trandafir... ursuleț de pluș...