| catalin1992 a întrebat:

Peste cateva zile plec cu avionul cu compania Wizzair, am voie cu placa de intins parul' in bagaju' de mana? Va rogg dati-mi un raspuns cat mai repede si sigursad. Multumesc :*!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Placa de intins parul o bagi in valiza adica in bagajul de cala, dealtfel si creme sau parfumuri sau alte sticlute daca ai!

| catalin1992 explică:

Deci vreau sa stiu daca am voie in bagajul de mana! Nu am bagaj de cala tocmai... de aia pun intrebarea...