| motserat a întrebat:

Buna peste cateva zile plec intr-o excursie cu clasa, si vreau sa iau ceva alcool si nu stiu in ce sa il pun, va rog ajutor, va rog fara reprosuri ca sunt mica si nu stiu ce, doar raspundeti la intrebare

Răspuns Câştigător
| simplegirl2 a răspuns:

Poti sa-l pui intr-o cutie mare de pringles si pedeasupra pui niste chipsuri sa nu isi dea seama laughing

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 13 ani te gandesti cum sa ascunzi alcool? Superb... daca vrei sa fii asa cool te duci cu sticla originala si iti asumi

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ti-e teama ca nu vei beneficia de un viol daca te vor vedea treaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sticla de apa, eventual d-aia de teddy rolling on the floor

| christall a răspuns:

Cand pleçi cu clasa nu e bine sa ai alcool pentru ca se afla si ajunge vorba la profesoara. apoi la parintii tai..si uite asa intri in bucluc.

| LexiEla a răspuns:

Pune.l in orice sticla, de preferabil colorata (7up spre exemplu e verde). Asa nu va stii nimeni ce ai. Poti spune ca e ceai, in caz ca intereseaza pe cineva prea tare. Te sfatuiesc sa o deschizi cand ai nevoie ca poate sa miroasa in masina a bautura daca o deschizi atunci.

Răspuns utilizator avertizat