| Fluture a întrebat:

Peste tot pe unde ajung, in toate revistele, site-urile vad ca leii nu se pot intelege deloc deloc cu pestii. [ma refeream la zodii] Mai mereu ceea ce scrie in horoscop la zodia leu, zodia in care sunt nascuta eu, mi se intampla. Peste este amicul ala al meu, fratele meu laughing. Dar.decat o singura data ne-am certat si ne-am impacat. In fiecare zi ne tachinam, ne jucam festelaughing si ne incaieram laughing. Ne luam si la bataie laughing. Nu ne batem cu adevarat.eu ii dau o palma, el fuge, eu il prind.ma tine de maii.laughing Joaca de copii=p~. Voi cum va intelegeti cu >pestii? Si de ce credeti ca mi se intampla tot ce-i la horoscop, mai putin faza cu pestii?laughing Poate devin banala. dar de mult am curiozitatea asta laughing.

4 răspunsuri:
| Maria_3164 a răspuns:

Si eu sunt leu si am o sora si un verisor din peste,si vreau sa zic ca ma inteleg bine cu ei,sora mea chiar tine la mine, dar eu nu prea cred ca leii nu se inteleg cu pestii pentru ca la mine e invers. Si la mine se intampla cam tot ce scrie la horoscop, dar asta nu inseamna ca trebuie sa credem tot. Eu chiar ador rubrica horoscop, dar asta nu inseamna ca trebuie se credem tot.

| Maria_3164 a răspuns:

Funda?

| Fluture explică:

Te multumesti cu un inteligent?batting eyelashes

| Maria_3164 a răspuns:

Credeam ca-mi dai funda