| Calimir a întrebat:

Poate va rog sa imi spuna cineva la ce data incep cursurile facultatii de inginerie a instalatilor din cadrul UTCB Bucuresti? E primul meu an.Ar trebui sa inceapa la 1 octombrie pentru noi studentii nu? Va rog mult, am nevoie de raspuns urgent.Nu am cand sa ajung la Bucuresti in urmatoarea saptamana.M-am uitat pe siteul lor dar nu prea am inteles.Astept raspuns multumesc.

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Din cate stiu eu care voi incepe la fel ca tine anul 1, toate facultatile in afara de UPB unde sunt eu (Universitatea Politehnica Bucuresti care incepe pe 23 septembrie) vor incepe pe 1 octombrie anul universitar.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

De la 1 octombrie.