| bejenariirina a întrebat:

Poezia "in limba ta"de Grigore Vieru a fost publicata avind dedicatia lui Kaisyn Kuliev.imaginati-va o corespondenta dintre poeti si transcrieti mesajul aceste poezii in forma de scrisoare catre un prieten. Puteti incepe astfel "Draga Kaisyn, eu cred ca... iata ce tema am pentru acasa.nu am nici o idee despre ce as putea scrie... poate ma puteti ajuta voi.va rog e ceva URGENT

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am intrebarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Poezia "in limba ta"de Grigore Vieru a fost publicata avind dedicatia lui Kaisyn Kuliev.imaginati-va o corespondenta dintre poeti si transcrieti mesajul aceste poezii in forma de scrisoare catre un prieten. Puteti incepe astfel "Draga Kaisyn, eu cred ca... iata ce tema am pentru acasa.nu am nici o idee despre ce as putea scrie... poate ma puteti ajuta voi.va rog e ceva Cristian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

)))))) am fix aceeasi tema pe acasa