| AlexandraElena12 a întrebat:

Port aparat dentar si sus si jos si aveam un bracket care mi se misca, si acum am observat ca nu il mai am.Cred ca l-am inghitit rolling on the floor. Oare reactioneaza corpul meu in vreun fel ca l-am inghitit? Ce o sa faca dentista, imi va pune un alt bracket doar acolo?

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu reactioneaza nimic, il dai afara cu prima ocazie. Iti va pune altul.

| Dramione69 a răspuns:

O sa scoata corpul bracketul de acolo laughing Si din cate stiu dentista e nevoita sa-ti puna pe gratis bracketul doar in locul acela. Doar suna si fa programare, spune-i ce s-a intamplat si ca este urgent. Si eu port aparat dentar si stiu cum e. Funda?