| DoubleSwag a întrebat:

Povestea incepe acum o luna jumatate cand am cunoscut un baiat de la o prietena.Baiatul vroia sa o cunoasca pe prietena mea, dar dupa cateva zile i se parea din ce in ce mai stresanta si chiar era. Asa am inceput sa vorbesc cu el. De cand ne cunoastem am vorbit in fiecare zi, stateam de vorba cu el noptii intregi.Acum imi place de el.Chiar daca o sa ziceti ca intr-o luna jumatate nu poti sa simti ceva pentru el eu simt. Sunt o persoana mai ciudata, putini ma inteleg cu adevarat, acest baiat e ca mine. Stiu cand are chef sa vorbeasca si cand trebuie sa-l las in pace. Ei bine totul si frumos, simteam ca ne apropiem din ce in ce mai mult, dar aseara cand vorbeam am adus vorba de fata aceea stresanta. Si cum se enerveaza cand vorbesc de ea mi-a spus "dnd" si numai a vorbit cu mine.Azi l.am intrebat ce face, dar nu mi.a raspuns. Oare chiar asa de rau l.am enervat ca am adus vorba de aceea fata. Voi ce credeti? Ce sa fac? Va rog daca vreti doar sa comentati aiurea mai bine nu comentati. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Spune-i ca nu ai vrut sa-l superi readucandu-i aminte de acea fata, el te va intelege.

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Spune-i ca nu ai vrut sa il superi aducandu-i aminte de acea fata spune-i ca ai intrebat de ea din greseala poate va vorbi din nou cu tine happy