| DeNyyy a întrebat:

povestiti-mi si mie cele mai frumoase momente petrecute in excursii in tabere alaturi de diriginta si de prof.

2 răspunsuri:
| Daniella13 a răspuns:

Tocmai in week am fost la Felix, prima excursie cu noi colegii. Am fost cu profesoara de educatie fizica, foarte dura profa, exigenta in timpul orelor, dar in excursie s-a dovedit a fi exact contrariul. A pregatit multe surprize pentru noi, concursuri. iesiri, distractie pe cinste. Pana si pe drum a oprit autocarul, ne-a asezat in camp sa ne terminam concursul inceput cu o seara inainte, a fost bestial.

| only me a răspuns:

Eheelaughing... frumoase?
cred ca mai bine "amuzante". Pot spune ca am mers in excursii de cateva ori din clasa I pana acumthinking tot ce tin minte este ca intra 5a m-am ratacit cu inca 3 colege prin munti si ca seara puneam pasta de dinti pe clantele usii si atunci cand venea diriga incepea sa tipe pe acolo si stiu ca ne vizita din 20 in 20 de minute si de fiecare data baietii trebuiau sa se ascunda pe sub paturi (era camera de fete si eram 8) pentru ca ceilalti colegi ne acuzau ca jucam "poker pe dezbracatelea"laughing... inf, atunci eram mici si era sa dam foc in cabana de la munte, colegii iau scos ochiul unui copchil obraznic de pe acolo care injura cu un glonte dintrala de plastic. Mai apoi nu stiu momente prea frumoase pentru ca intra 7a baietii fugeau de gardian si noi trebuia sa ii ajutam pentru ca gardianu era cam psihopat si ne injura pe toti si ne'o cam bagat in sperietzi pe la 3 noaptea,, si noi pe la 4 umblam prin padure, ascunzandu'ne de gardianlaughing. atunci cred ca o fost cel mai tare moment (la diriginta nu aveam cum sa intram pentru ca era gardianul langa cladirea ei si noi fugeam prin intuneric si am dat de un mosneag in padure care umbla ca nebunu si faza aia n'o so uit toata viata la cat am putut sa ne speriemrolling on the floor