| LucaAdina a întrebat:

Presupun că ați văzut modificările aduse traseului pentru admitere în M.A.I.(implicit, scoala de agenti de poliție). Eu nu am o condiție fizică foarte bună, însă m-am apucat de sport în forță. Credeți că am șanse să trec proba dacă o țin așa până în vară? Sau măcar dacă aș putea în sesiunea de iarnă, tot ar fi bine. Traseul era și înainte un inconvenient pentru participanți, dar acum e prea de tot, mai ales pentru o fată că mine. Într-un fel este corect, pentru că nu mai pot intra toți rahiticii.

Răspuns Câştigător
| Anomaly080 a răspuns:

Incearca sa simulezi probele de la traseu si antreneaza te pe ele cat mai mult, fi activa, dormi 7-8 ore si ai grija la alimentatie si o sa treci.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă o ții tot așa, da. Ține-o bine.