| Marian3444 a întrebat:

Buna prieteni =)! Am o rugăminte la voi daca se poate,vorbesc cu o fata de ceva vreme,încă suntem prieteni si as vrea sa imi compuneti niste poezii va rog,gen ca imi pasa cu adevăr de ea si ca insemna totul pentru mine, a fost alaturi de mine mai mereu, multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu o sa o impresionezi cu o poezie. O inviti la tine sa vedeti un film pe Netflix. Iei si tu niste popcorn, niste vin, si aia e. happy

| Alexxiax98 a răspuns:

E mult mai bine daca vine de la tine.

| DeliNes a răspuns:

Din punctul meu de vedere, decat sa-i spui o poezie compusa de altcineva, mai bine ii spui ceea ce simti, cum ne-ai spus si noua aici (ca ti-a fost mereu alaturi etc), pentru ca este ceva spontan, ce vine de la tine deci are mai multa valoare