| zuzu_3087 a întrebat:

Buna prieteni

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva daca se poate.cum v'am mai zis am un prieten de 1 luna si ceva si de la un timp nu prea ma mai suna.pe ata de 7 l'am sunat eu si am vorbit foarte putin.tot in aceiashi zi i'am trimis un mesaj in care i'am zis asa"scuze ca te deranjez iarasi... poate v'a fi pentru ultima data.stiu ca am mai zis asta de multe ori. dar acum am sa incerc sa nu te mai sun sa vad cat timp trece sa iti amintesti uh de mine. oriqm cum am mai zis eu de multe ori pentru tine e tot una daca te sun sau nu.sau poate din contra e mai bine daca nu te sun"
nu a dat nici un sema iarasi nimic ca i'ar pasa, si nici eu nu l'am mai sunat aseara m-am enervat iar si i'am mai trimis un mesaj in care i'am zis"deci gata straight face eu nu mai suport de locoh go on.eu cred ca pur si uh iti bati joc de mine. zi'mi daca te'ai plictisit de mine si gata terminam totul. uh ce crezi ca eu mai suport asa? eu cred ca uh ai p alta aqlo, si nu te intereseaz de mine.incep sa cred ca tot ce mi-ai zis pana acum au fost doar niste vorbe in vant. faci ce vrei cu relatia asta. daca se poate numi relatie.numai ca anunta'ma si pe mine ce ai de gand ca sa stiu si eu vezi poate poti face rost d un sms in seara asra sa ma anunti ce ai de gand" si tot nu a dat nici un semn...

ce asi putea face? sa il sun?
ma gandesc ca poate nu a citit mesajul.am trimis mesajele pe tel surorii lui. ea are 10 ani.

dati'mi niste sfaturi va rog nu mai supoort!

2 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Cine stie ce sora nebuna are care se razbuna pe el si ii ascunde mesajele trimise de tine straight face

Acum sa revenim la realitate happy -In primul rand nu mai pune atata suflet intr-o relatie. tu te consumi cat pentru aman2 straight face

Sincer eu nu pot sa cred ca s-a saturat de tine si altele pentru ca altfel iti spunea o data PA si gata. Incearca sa il ignori si tu o vreme pana cand iti raspunde happy si incearca sa faci si tu activitati care te fac sa uiti de el pentru o vreme happy.

| zuzu_3087 explică:

Sora are 10 anihappy