| Aly32 a întrebat:

Buna prieteni!
Azi stateam intinsa pe pat cu telefonul in mana si din greseala l.am scapat iar el a venit peste nasul meu. Acum ma doare daca apas si cand pun mana pe el simt ca s.a umflat ceva.
Imi va trece? Sper sa nu mi se intample nimic. sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de Nokia ai dacă te-ai lovit aşa tare?
Nu e nimic grav, îţi va trece până mâine cel mult stai liniştită. Iar dacă nu, spune-i mamei tale iar ea va şti ce să facă.

4 răspunsuri:
| Anonymus5 a răspuns:

Mda, epiiic ti-ai fracturat piramida nazală cu telefonul, trebuie sa fac un print ca e prea funny

| Bella116 a răspuns:

Pune ceva rece si o sa-ti treaca. Si altadata ai grija. Ce telefon ai de te-ai lovit asa tare?

| Aly32 explică:

Nu e deloc amuzant. A durut rau straight face