| anonim_4396 a întrebat:

Buna >prietenibig grin< peste o luna plec cu colegii pe undeva prin Centrul tariibig grin eu sunt din S tongue asa si o sa ne cazam la hotel cat vom vizita imprejurimilehee hee da-ti-mi si mie idei ce sa facem cat stam noaptea la hotelhee hee si asa pe drum prin autokar big grin. mentionez ca merg cu o profa de 24 de ani si un prof tot de aceeasi varsta.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai puteti juca diferite jocuri cu carti, mimica, puteti face poze sau depana amintiri, puteti imita profiihee hee sau puteti face farse la telefon.

| VoiceWithin a răspuns:

Luati-va MP3 MP4 player ascultati muzica. hmm, desenati, compuneti povesti amuzante cu poreclele unora thinking, daca v-a place o materie anume puteti sa v-a luati cartea si sa invatati pentru alta lectie dar sa nu o uitati pe acolo laughing Un laptop ar fi superb sa v-a uitati la un film bun si sa v-a jucati diferite jocuri pe care le aveti, sau reviste sa va povestiti despre vedeta preferata tongue

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Pai prin autocar puteti sa ascultati muzica, sa jucati adevar sau provocare.nu stiuthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce virstra ai tu as ca ma aptin la un sfat