| annnutza20100 a întrebat:

Buna prieteni! Vreau un site cu poze cu lady gaga. Dar sa nu fie poze oarecare! Gen pozele astea http://hi5.com/......Pop--html! Dau funda la cel mai bun site!

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mie imi zice: Profil privat
Acest utilizator a restricţionat accesul la profilul său. Nu-i poţi vedea profilul decât dacă eşti un prieten al său. Dacă această persoană îţi este cunoscută, foloseşte linkurile din partea stângă de sub fotografia de profil pentru a-i cere să te adauge pe lista de prieteni sau pentru a-i trimite un mesaj. Dar am eu cateva site-uri bune cu poze:
www.myidol.ro
www.bestmusic.ro
www.bravonet.ro
www.barfitoarea.ro
www.ladygaga.com
www.ladygaga.ro
www.justjared.com
www.gossipteen.com
www.celebbuzz.com
www.teencelebbuzz.com
www.sunphoto.ro

| ChishyyAlle a răspuns:

Pe google scrie www. poze originale lady gaga.com