| CoolGirlAnnytha a întrebat:

Buna prietenii! Am o problema ...imi place de un baiat inca din vara trecuta si lui ii placea de mine si inca cred ca ii mai place de mine si vara trecuta m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu am zis nu pentru ca ar afla mama si s-ar fi suparat pe mine bla bla bla va dati voi seama ce s-ar fi intamplat totusi inca imi place de el si simt ca si lui ii place de mine dar nu stiu ce sa fac vreau sa uit de el si sa merg mai departe chiar daca eu neg ca imi place de el in gandul meu imi vine sa strig cat ma poate gura de tare ca imi place de el si nu stiu ce sa fac nimeni nu ma asculta cand vorbesc despre el ma simt foarte trista din cauza asta va rog ce puteti sa imi spuneti despre povestea asta ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica sa.va despartiti? Adica tu nici nu esti cu el si deja te gandesti la asta?

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Fi cu el

| CoolGirlAnnytha explică (pentru BideuSeIntoarce):

Mda usor de zis greau de facut... Daca o sa fiu cu el prietena mea cea mai buna o sa ma omoare la fel si mama pentru voi e usor sa spuneti asta sad

| CoolGirlAnnytha explică:

Stiti voi ziceti sa fiu cu el da si eu m-m gandit la asta dar daca nu o sa ma mai intrebe ...si daca o sa fiu cu el dupa ce o sa ne despartim o sa spuna la tota lumea si apoi sigur vor rade de mine de asata imi e frica...

| CoolGirlAnnytha explică (pentru CoolGirlAnnytha):

Si nu vreau sa ma arete toti cand merg pe strada cu degetul gen ''uita ma la aia ca o fost cu ala'' poate nimeni nu o sa vrea sa mai vorbeasca cu mine... deja el a spus la nise colegi de alui si am trecut pe strada cu prietena mea si ii auzeam cum vorbeu de noi...

| CoolGirlAnnytha explică:

Pai da dar ma gandesc si la consecinte...