| Drops07 a întrebat:

Problema e ca : doresc sa imi sterg Mozilla Firefox, dar nu pot deoarece, cand vreau sa sterg, imi apare o fereastra cu : " Please wait until the current program is finished uninstalling or being changed. " Chestia e ca nici macar nu se sterge un alt program, doar asa imi apare. Si am incercat sa sterg si alte programe, dar nu pot sa sterg niciunul, tot acea fereastra apare. Ce pot sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa descarci Advanced SystemCare 6, vine cu un "Uninstaler" bun, eu pe ala il folosesc, incearca sa stergi ceva cu programul ala.