| Crisstttina a întrebat:

problema mea este asta : prietenul meu si-a gasit o profesoara de 24 de ani (el are 18) vi se pare normal sa-i spuna profesoara sa se intalneasca la o cafea ca fac acolo meditatiile?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e problema ambii find adulti fac ce vor cu viata lor. Dupa cafea se ajunge la punctul culminant fii sigura.

| Crisstttina explică (pentru mgtow):

Mai bine taci si nu ma enerva si mai tare straight face
Si nu fac ce vor cu viata lor oh go on avand in vedere ca el e prietenul meu.

| mgtow a răspuns (pentru Crisstttina):

Tranquila hija mia, credeam ca e un amic nu gagicul tau.

| Crisstttina explică (pentru mgtow):

Deja mi-a crescut pulsul si tremur de nervi straight face

| mgtow a răspuns (pentru Crisstttina):

Sincer sa stii ca asa ceva nu e normal ce a facut doar oricine stie cand iese pe afara are intentii mai x. Asa ca fi alerta ca orice schimbare de la el poate fi o problema in relatie, la terasa nu se dau lecti ci se bea cafea si posibil se flirteaza.

| Crisstttina explică (pentru mgtow):

Nu stiu ce sa mai zic oh go on asa am spus si eu.

| corolav a răspuns:

Mai normal mi s-ar părea să-l convoace la ea acasă. Pentru meditații!

| TheBiban a răspuns:

Oarecum, ar trebui sa existe o relatie elev-profesor, dar nu asalaughing. BTW, prietenul tau e major, cred ca nu e nimic in neregula cu chestia asta.

| mixxjim a răspuns:

Poate profa sta intr-o garsoniera cu vreo colega, nu il poate chema acasa la medicatii. dar daca nu e profa lui la scoala, care sa-i predea la ore nu vad care ar fi problema, chiar daca ar fi ceva intre ei. de ce esti asa de grijuliu pentru prietenul tau, care e si major? c-a dat norocul peste el? laughing

| Crisstttina explică (pentru mixxjim):

Sunt prietena lui
iubita lui straight face
e normal sa mor de nervi

| mixxjim a răspuns (pentru Crisstttina):

Haoilioooooo, asta-i problema cu id-urile astea ciudate, ca nu stii cu cine vorbesti laughing in rezumat vezi care-i parerea, ca ar putea fi ceva, dar sigur nu poti afla decat de la el. fa-o pe nestiutoarea, cere-i sa vezi si tu notitele de la meditatii, sa vezi ce-au facut, poate-ti folosesc si tie, intreaba-l delicat ce au lucrat in ziua respectiva etc, nu sari sa mori de nervi degeaba, ca poate ea se da la el dar el nu accepta, asteapta putin, acorda-i ceva credit prietenului tauwinking poti sa-i rupi capul doar dupa ce ai dovezi incontestabile laughing

| Crisstttina explică (pentru mixxjim):

O sa ma joc cu parul ei daca aflu ceva straight face

| Crisstttina explică (pentru mixxjim):

Imi vine sa plangg sa ma dau cu capuu de pereti de nervi rolling eyes sa aflu la ce terasa e si sai rup parul din cap la aia, sa-i arat eu tot mate la cafea. rolling eyes

| Crisstttina explică (pentru mixxjim):

Tu ce reactie ai avea daca prietena ta ar merge cu profu` ei de mate la cafea sa faca meditatii?happy

| mixxjim a răspuns (pentru Crisstttina):

Sa stii ca exista si inevitabil in viata. nu poti tine pe nimeni langa tine legat de calorifer sad daca el atit tine la tine incat sa fuga la prima ocazie, nici nu merita sa-ti pierzi timpul si sufletul cu el. eu nu m-am agatat niciodata disperata de nimeni, oricat de mult am tinut la acea persoana. incearca sa afli sigur care-i treaba, sa nu faci prostii, si atunci ori il parasesti tu, inainte s-o faca el, ori poti sa "simulezi" si tu o relatie cu altcineva de care el sa afle sa vezi cum reactioneaza. oricum, daca-i rupi aleia parul nu-i sigur ca el o sa revina la tine, dimpotriva... deci succes si minte limpedewinking

| Crisstttina explică (pentru mixxjim):

Am decis sa merg cu el lacateva ore de meditatii happy

| Crisstttina explică (pentru mixxjim):

Am decis sa merg cu el lacateva ore de meditati.

| mixxjim a răspuns (pentru Crisstttina):

Bravo, foarte tare! way to go criss! insa ai agrija, fii o doamna, sa nu te faci de ris pe-acolo sa incepi sa tipi la ea sau la el, ai vazut si tu prin filme sau telenovele ca nu cu barda se rezolva lucrurile, ci delicat, cu inteligentawinking poate-mi spui cum a fost meditatia si profa big grin

| Crisstttina explică (pentru mixxjim):

Nunu no sa strig happy dar daca vad ceva suspect o sa fie urat

| mixxjim a răspuns (pentru Crisstttina):

Deeeeeeeeeeeci? cum a fost? i-ai rupt capul aleia? sau lui? laughing lasi atita lume cu ochii-n soare aici? sa nu spui ca de fapt a fost un scenariu doar, o gluma, ca te huiduim in cor laughing care-i concluzia?

| Crisstttina explică (pentru mixxjim):

Deecii nu a fost nimic intre ei laughing am aflat ca ea de fapt are prieten oh go on si ca au fost doar simple ore happy

| mixxjim a răspuns (pentru Crisstttina):

Ei bravo, na, ai vazut? mureai de inima degeaba laughing ai grija insa ca nivelul asta de gelozie e periculos, risti sa nu poti avea o relatie ca lumea in viata si nici tu o viata prea fericita, asa ca incearca sa iei lucrurile mai usor si mai la rece, sa poti judeca corect situatiile si optiunilewinking

| Crisstttina explică (pentru mixxjim):

O sa incerc rolling eyes

| Crisstttina explică:

Crezi ca ar putea sa fie ceva intre ei?straight face

| Crisstttina explică:

Dar ma rog,, pentru tine care ar fi punctul culminant?

| Crisstttina explică:

Tocmai l-am sunat. se auzea muzica ft tare si l-am intr unde-i si face ca la meditatii. el de obicei cand imi inchidea imi zicea : te iubesc dar de tata asta mi-a inchis ft sec oh go on