| anonim_4396 a întrebat:

BUna! Profesoara noastra de matematica iese la pensie, si am hotarat sa ii luam un cadou, sa scriem o felicitare, apoi in clasa sa spunem niste cuvinte frumoase. Eu trebuie sa scriu scrisoarea su nu prea am idei? ce ar trebui sa-i scriu?

si cand ii spun acel,, discurs" am ce ar trebui sa.i urez?

Răspuns Câştigător
| Sindy02Marty a răspuns:

Faina idee.Deasemenea,sunt de acord cu ideea ta frumoasa, de a face profesoarei un cadou, ....In scrisoare trebuie sa scrii:
Draga noastra profesoara, chiar daca intrati la pensie noi va iubim la fel cum v-am iubit inainte.Adica la extrem! O sa va apreciem in continuare, si nu o sa va batem la cap cu note proaste.Noi vom invata! Dumneavoastra sunteti o profesoara care nu poate fi jignita! Sunteti la fel ca si in trecut o doamna! Va iubim!

1 răspuns:
| Sindy02Marty a răspuns:

Multumesc petnru funda! Sper ca te voi mai ajuta