| CorinaAici a întrebat:

Pt. cine joaca Howrse. Am primit urmatorul mesaj:razvanthebest ţi-a dat voie să-i administrezi jocul. Poţi să te conectezi pe contul lui cu numele de utilizator şi parola ta. Poţi obţine mai multe informaţii despre conturile comune la serviciul de asistenţă.

Distracţie plăcută!

Echipa Howrse

Cum intru pe contul respectivului? Multumesc! Fundita mare mare si un an nou fericit!:*

3 răspunsuri:
| DANuUTZz a răspuns:

Intra la sectiunea de loginurii si scrie contul! Chiar daca nu ma joc

| sesilia2 a răspuns:

Ineamna ca razvanthebest ti-a partajat contul. Ca sa intri in contul lui la numele de utilizator scrii razvanthebest si la parola scrii parola ta.

| dumitrita25 a răspuns:

Intra pe howrse scre la use
user:razvanthebest adica numlele care tea partajat si la parola scrie parola ta
funda?