| ody a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste jocuri online?

8 răspunsuri:
| laurika_3432 a răspuns:

Buna! eu iti dau niste siteuri d jocuri daca te pot ajuta bine daca nu iar bine siteurile sunt:
www.miniclip.ro
www.e-jocuri.ro
www.clopotel.ro
www.jocuricopii.ro
www.netjocuri.ro
www.eplay.ro
iti ajung sau mai vrei?:)) ceao

| Andru1996 a răspuns:

1)metin 2
2)dekaron
3)burn buddy
4)organized crime
5)virtual tenis
6)soccer stars
7)4 story
8)jade
9)farmvile
10)farm frenzi

mult succes

FUNDA!

| Lady_4667 a răspuns:

Uite un site:http://www.y8.com/.
Găseşti aici o grămadă de jocuri.
Fundiţa?

| Georgiiiii a răspuns:

Burn buddy, farmville, fishville, yoville...etc. gasesti mai multe pe hi5 sau facebook;)
dar de asemnenea poti scrie pe google www.jocurionilne.com si gata:D ti-a aparut o lista mareeee de jocuri online
dar oricum eu te sfatuiesc sa te joci pe facebook pentru ca acolo jocurile sunt mult mai frumoase:P
pa!:*

| TheLady_1745 a răspuns:

Uite un site http://www.y8.com/.
Găseşti aici o grămadă de jocuri.
Fundiţa?

| Ninna a răspuns:

Fa-ti cont pe Facebook sau pe Myspace sunt o multime de jocuri online acolo f interesante!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.y8.com

distractie placuta! :)

| DjBoBgY a răspuns:

Iti zic eu dar zi-mi ce tip vrei... fotbal, baschet, biliard. etc big grinbig grin PS astept funda xD