| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Rasp rapid! Cum sa o fac pe mama unei colege de a mele sa ii schimb parerea in privinta unui somn la mine(fata ei vrea sa doarma la mine si ea nu o lasa)!

4 răspunsuri:
| kiss1 a răspuns:

Buna frumusica.
Uite, eu as proceda asa:Fi foarte atenta.
As suna-o si as conduce cu ea un sincer si practic dialog.
-Buna ziua, sau(sarut mana), depinde...
D-na X, stiu ca am mai discutat pe tema asta, insa mai stiu ca nu ati fost de acord cu mine si nu v-ati schimbat parerea sau mai bine zis punctul de vedere. Dar, va rog sa ma ascultati cu atentie, poate o sa va modificati punctul de vedere.Eu,impreuna cu fata d-ra suntem prietene foarte apropiate si as fi foarte incintata daca ati lasa-o sa doarma la mine, macar o noapte, va rog, va implor.Acest lucru pentru mine inseamna mai mult decit orice, promit ca nu facem nimic ce v-ar putea surprinde in rau si va mai garantez ca vom fi cele mai cumintele fetite, vom asculta muzica, vor vorbi si noi ca intre fete, vom mai ciuguli cite ceva, nu vom face nicio prostie, iar daca tot v-am spus aceste lucruri de ce nu o lasati la mine? Aveti o inima!
Paiii.vezi si tu ce mai adaogi de la tine si poate va iesi ceva, eu sper ca te va lasa,, sa-i furi,, fetita pentru,, o noapte,, si mai sper ca veti petrece frumos.Multa Bafta si sper ca totusi cu cele spuse mai sus te-am ajutat cit de cit.
Multa bafta.Bye-bye.

| aquila_4553 a răspuns:

Spune-i mamei tale sa vorbeasca cu ea...sau vorbeste chiar tu cu ea, dar fata in fata si intreab-o de ce nu are incredere in voi ca nu o sa gresiti cu nimic.succeshappy

| คเค๓เк a răspuns:

Dc nu dormi tu la ea? mai simplu si nu se ajunge la complicatii...

| Mady_5867 a răspuns:

Pai ii zici ca va fi si mama ta acasa ca o sa faceti si teme o sa va distrati si ca toate mamele le lasa pe alte fete