| Elena_Laura_1996_H8TR a întrebat:

Buna!
S-a intamplat si voua de exemplu sa aveti o persoana la block pe Facebook,apoi sa o scoateti, dupa sa o bagati inapoi si iar sa o scoateti si tot asa pana sa nu va mai lase sa conversati deloc pe Facebook.Ne-am adaugat din nou ca prieteni,dar nu merge sa ne scriem,nici eu ei, nici ei mie.Imi apare "This person isn't available right now".Oare ce poate fi? Le-am trimis si celor de la Facebook un report, dar se pare ca nu au rezolvat nimic.

3 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Nehotărâta mai ești.

Asta e pedeapsa lui Mark.hee hee

| Vassii a răspuns:

Poate accea persoana încă te are la block sau Facebook ul are o limita de block și de unblock

| Elena_Laura_1996_H8TR explică (pentru Vassii):

Am spus si mai sus ca ne avem la prieteni, deci nu ma are la block.Nu stiu ce sa zic de block si unblock.