| BumiWolfie15 a întrebat:

Bună! Să vă povestesc ce vise ciudate am avut! Într-unul stăteam în aceeași bancă cu băiatul de care îmi plăcea.El mi-a înmânat un bilețel pe care scria "Maria mă enervează "(Mă numesc Maria și în viață reală eram colegi de clasă). Înainte avusem o zi foarte grea la școală.Iar, după câteva luni am visat că eu și cu el ne aflam în holul casei mele.Acel băiat mi-a pus mâna pe umăr. Avea mâna asemănătoare cu cea a unui bebeluș și prietenul lui cel mai bun era în fața mea și se uita la noi. Nu am sfârșit niciodată împreună cu acel coleg, nici măcar ca și prieteni. Situația asta s-a petrecut acum mult timp, dar sunt curioasă de răspunsurile voastre.Ce semnificație ar putea avea aceste vise? Sau ceva psihologic, accept orice.

4 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Inseamna ca tu te gandesti intens la el. Atat.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mergi și întrebal in realitate dacă pieței sa beți un suc sa va plimbați

Am ras la vaza cu mâna de bebeluși )))

| Den1sa a răspuns:

E doar la nivelul subconstientului, de fapt nu semnifica nimic din ce tiai dori tu poate, te gindesti la el involuntar, fara sa iti dai seama, iar asta declanseaza aceste vise : )

| CassiusAlexander a răspuns:

Că te gândești prea mult la el, nu mai ai nimic altceva interesant in viață.