| Crescent a întrebat:

Buna! Să zicem că un băiat îți spune că a citit pe net că azi e ziua în care dăruiești crush ului tau un ursuleț de pluș, iar după asta spune că nu a făcut asta niciodată și dacă nu ar fi fost ciudat ți-ar fi dăruit ție. Tu îi spui că pare o mărturisire indirecta, iar el spune că nu e. Recunoaște că,, te place un pic" și zice că nu ii e greu să recunoască, dar nu e mărturisire.
Deci te place mai mult decât pe o prietenă?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, atata vreme cat nu-ti spune el asta nu poti sa faci tu prezumtii ca te-ar place mai mult sau mai putin.

| 19flo79 a răspuns:

Ia mana lui cu mana ta si priveste-l in ochi.
Daca roseste atunci te place mult. Daca nu roseste, te place ca pe o colega... happy

| tataye68222 a răspuns:

Da, incearca sa ii dai o imbratisare si sa il pupi pe orbaz daca il placi, sau sa incepi sa intrebi de foste