| vasiliustefan98 a întrebat:

Buna sall tpustie cineva jocul galaxy life de pe facebook? sunt innebunit dupa el sunt la nivelul 54, problema este ca am baza la nivelul 4, pentru baza la nivelul 5 imi trebuie 3 miliarde mie imi incape la nivelul 54 2, 314, 000, daca se joaca cineva acest joc pe facebook va rog sa-mi spuna daca i s-a intamplat sau de ce numi cresc monedele... fundita la cel mai rapid raspuns varoggg, mersi, mersi, mersi, mersi

2 răspunsuri:
| Trackerist a răspuns:

Sall! problema nu este ca nu iti cresc nu stii u cum sa le conservezi.
3 reguli de baza.
1-nu te ataca cu nimeni
2-nu fac soldati in prostie
3-fa-ti upgrade cat mai des pe case si banci pentru a strange ascultama ca eu am la 6 star basel-ul si mie imi cere 42 de milioane. Inca un sfat daca esti atacat tineti casele si bancile cat mai la misloc sa nu te doboare usor. si sa iti ia bani. mult succes si ma gasesti pe bine "alexandru brasoveanu" am o poza cu mine in zare. funda?

| Oprescu_Andrei_1997 a răspuns:

Poi daca iti trebuie atata ia-ti hack si se rezolva