| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna sambata viitoare pe 13 e ziua iubitului meu dar chiar nu stiu ce cadou sa ii iau pentru ca are de toate...ma ajutati cu cateva idei pentru ca sunt foarte nehotarata happy

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Cumpără o cutie de bomboane Milka în formă de inimioară şi lipeşte un plic pe ea.
În plic pune-i o felicitare, scrie-i ceva frumos şi adaugă nişte bani să-şi cumpere el ce-i place şi ce-i trebuie.
Pa-pa.

| ElenaSA a răspuns:

O carte, mers la film, ceva gen surpriza-petrecere surpriza de exemplu, un lantisor, bratara.

| Axys a răspuns:

Salut!
pot sa-ti dau doar cateva idei big grin
fa o cina romantica! beti impreuna la lumina lumanarilor un pahar de vin
daca le are pe toate incerca sa faci ceva sa fie romantic! happy
fa ceva sa va placa la amandoi!

| drogh a răspuns:

-Daca ai poze cu el, sau cu voi, un album foto unde sa le atasezi pe toate.
-Ii poti cumpara o inima cu un,,Te iubesc'' pe ea si o felicitare unde o sa-i scrii un mesaj din suflet.
-O carte ca sa o citeasca,si daca cumva ii cunosti gusturile, ea sa fie de exemplu: politista, psihologie, comedie, etc.
-Un costum care il poate folosi la ocazii.
-Poti sa-i pregatesti o masa romantica in oras, decorata cu petale de trandafir, sampanie si un aperitiv cat se poate de relaxant.

| andru10best a răspuns:

Un weekend la munte sau la mare in doi. Asta sigur nu are.

| LordCroft a răspuns:

Buna cumpara'i bikini de aia sigur nu are laughing

| Annyya a răspuns:

Ii poti lua un lantisor pentru indragostiti sau un obiect personalizat. big grin