| JadeMallow a întrebat:

Bunahappy
Saptamana urmatoare este "Saptamana altfel" si dirigintele ne-a rugat sa ne gandim la cateva activitatihappy
Deci.
Imi puteti spune cateva sugestii de activitatihappy?

5 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Mergeti intr-un parc mare unde sa aveti loc toti, herastrau ar fi varianta, daca nu stati la scoala si jucati-va in clasa, intrebati-o de un video proiector pentru a viziona cateva filme bune sau documentare, comandati pizza in clasa, sau sa va duceti la sala de informatica sa va jucati niste jocuri.

| SkateBoy a răspuns:

Ceva teatru, film sau sa vizitati muzee.

| octavian99 a răspuns:

Si pe noi ne.au pus sa ne gandim la astalaughing eu iti sugerez sa alegeti sa va duceti la un film ceva in oras ca biletul nu-i mai mult de 5 lei succes!

| Anndreutta a răspuns:

Cercetasi pentru o zi in curtea scoli si puteti face un concurs

| Anonim_Anonim_Fara_Nume_1984 a răspuns:

Nnoi avem foie cu program: mergem la casa de copii si donam chestii.mergem la mc si vedem cum se face mancarea, teatru, alergare in parc, cu dna de mate jocuri gen sahangry...etc.