| Alina09 a întrebat:

scuze pentru categorie. Am si eu o problema si mi-e putin jena sa v-o spun. am probleme cu transpiratia excesiva, imi transpira mainile, axila si talpile indiferent de anotimp, f abundent. e un lucru f stanjenitor mai ales ca ma afecteaza in viata de zi cu zi.
As dori sa stiu daca cineva s-a mai confruntat cu problema asta si cum a scapat de ea. Eu o am de mai mult timp, aproximativ de 1 an si pana in momentul de fata nu am facut nimic. Acum cu vara, dupa ce ca transpiram mult, transpir si mai abundent. Specific ca transpiratia nu are miros. Azi am fost si mi-am luat o tirmitere la endocrinolog dar trebuie sa mai astept cateva zile pana ma duc happy Sper ca ma puteti ajuta, dau funda!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dă te cu pudră pe tălpi si sprai de picioare să combați transpiratia, ce virstă ai?