| DeNyyy a întrebat:

se apropie Craciunul. ce faceti de Craciun? eu din pacate sunt singura.sad. ce imi sugerati sa fac toata ziua?

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Stai pe net, de ex pe TPU si ajuta lumea, uita-te la seriale si filme, asculta muzica, joaca conQUIZtador, vbeste la telefon cu candva, etc.Bafta!

| pwp a răspuns:

Pai nu ai pe nimeni?
pariintii, prietenii, rudele...
eu de craciun sunt la tara, la bunici happy

| DeNyyy explică:

laughing,,@alin.imi pare foarte rau. dar daca incep eu sa cant se sperie si iarba de vocea mea laughing

| alin a răspuns:

Hai cu mine la colindatbig grin ca asa macar mai am un ajutor care sa ma aduca acasa.
Pai iesi si cu prieteni pe la colindat, mergeti si va colindati uni pe alti ca asa e frumos si mai mergi si pe la rude cu parinti.

| alin a răspuns:

Chiar asa de urat canti?

| alin a răspuns:

Oricum nu trebuie sa canti u ca dupa ce apuc sa ma pilesc putin te acopar si nusi da seama nimeni.asta daca vi cu mine

daca mergi cu prieteni mimeaza, si daca te intreaba dc faci asta spune-le ca nu sti versurile si te-ai scos

| Andreea_5313 a răspuns:

Sa te uiti la comedii de Craciun, dupa ce ai dat o raita prin mall-uri, iti cumperi ceva bun de mancat, te distrezi singura! Succes!

| Anonima_5812 a răspuns:

Singura nu vei avea ce face.Incearca sa iti inviti o prietena, un prietem si nu te lasa pana nu reusesti. Poate vrei sa-ti aduci familia la tine sau altceva.
Nu te lasa, ca altfel vei sta si vei freca mentasad...

| dinuvld a răspuns:

Pai imi pare rau pentru tine poate incerci sa te apropii de un baiat cred ca e o idee buna