| Criss1105 a întrebat:

Se apropie de acum venirea prea vestitului Mos Craciun. Insa eu am o dilema! Ce sa ii iau iubitului meu? Suntem impreuna de 7 luni si chiar nu stiu ce sa ii cumpar pentru ca si asa nu duce lipsa de nimic. Vreo idee ceva? Dau funda!

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Darul este un simbol care nu tine seama de starea materiala a cuiva atat timp cat cadoul este facut din suflet. Cat despre daruri concrete> un tricou haios sau poate te ajuta ideile astea chiar daca se refereau la Mos Nicolae http://crownfashion1.blogspot.com/......ori-2.html

| ladyMillion a răspuns:

Heybatting eyelashespai ar fi o idee buna un portret cu tine si cu elbatting eyelashes

| raluka20 a răspuns:

Fa-i o cana cu poza voastra sau doar a ta.

| Snowball a răspuns:

O poza cu tine si cu el, un parfum,un ceas, o camasa, o cana cu numele tau sau altceva...